Козунакът се меси с най-новите дрехи
Интересни факти за Великден
Мила Кунис вече трудно крие бременността си
Къде съм > Начало / Програма / Театър / София

неделя, 20.04.2014

12:00

Снежната кралица

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
12:00

Снежната кралица

Столичен Куклен Театър Салон Гурко

понеделник, 21.04.2014

19:00

Мъже под чехъл

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Мъже под чехъл

Открита сцена Сълза и смях
19:30

Заешка дупка

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Заешка дупка

Театър 199 Валентин Стойчев

вторник, 22.04.2014

09:30

Мързеливата пчеличка

Държавен куклен театър – Пловдив
09:30

Мързеливата пчеличка

Държавен куклен театър – Пловдив
16:00

Криворазбраната цивилизация

Държавен куклен театър – Пловдив
16:00

Криворазбраната цивилизация

Държавен куклен театър – Пловдив
18:00

Портрет на една Мадона

Театрална работилница Сфумато
18:00

Портрет на една Мадона

Театрална работилница Сфумато
19:00

Шведска защита

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Вампир

Театър София Голяма сцена
19:00

Някои го предпочитат...

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Вражалец

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Последни поръчки

Театър Българска Армия СЦЕНА – КЛУБ
19:00

Пигмалион

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Чайки пият чай /Anschlag/

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Фотоапарати

Камерен театър Възраждане
19:00

Коджики

Учебен театър при НАТФИЗ Голяма сцена
19:00

Театрална изложба

Учебен Куклен Театър НАТФИЗ
19:00

Мъжът на жена ми

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Възгледите на един учител за всеобщата просвета

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Момчето от последния чин

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Шведска защита

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Вампир

Театър София Голяма сцена
19:00

Някои го предпочитат...

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Вражалец

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Последни поръчки

Театър Българска Армия СЦЕНА – КЛУБ
19:00

Пигмалион

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Чайки пият чай /Anschlag/

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Фотоапарати

Камерен театър Възраждане
19:00

Коджики

Учебен театър при НАТФИЗ Голяма сцена
19:00

Театрална изложба

Учебен Куклен Театър НАТФИЗ
19:00

Мъжът на жена ми

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Възгледите на един учител за всеобщата просвета

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Момчето от последния чин

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Майстори

Драматичен театър Сава Огнянов Голяма сцена
19:00

Разбиване

Драматично-куклен театър Иван Димов - Хасково
19:30

Заешка дупка

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Арт

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Бясна, кривогледа и лакома

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов камерна сцена ''Методи Андонов''
19:30

Заешка дупка

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Арт

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Бясна, кривогледа и лакома

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов камерна сцена ''Методи Андонов''

сряда, 23.04.2014

09:30

Криворазбраната цивилизация

Държавен куклен театър – Пловдив
09:30

Криворазбраната цивилизация

Държавен куклен театър – Пловдив
19:00

Парижката Света Богородица

Театър София Голяма сцена
19:00

Господин Пунтила и неговият слуга Мати

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Ножица-трепач

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Илюзии

Театрална работилница Сфумато
19:00

Дон Жуан

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Духът на поета

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Метаморфози

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Любов по италиански

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Добрият доктор

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Парижката Света Богородица

Театър София Голяма сцена
19:00

Господин Пунтила и неговият слуга Мати

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Ножица-трепач

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Илюзии

Театрална работилница Сфумато
19:00

Дон Жуан

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Духът на поета

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Метаморфози

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Любов по италиански

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Добрият доктор

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Талантливият мистър Рипли

Драматичен театър Стоян Бъчваров Основна сцена
19:00

Сънят на смешния човек

Театър Българан, гр. Варна
19:00

Далавера за леваци

Държавен театър Гео Милев Голяма сцена
19:00

Помощ, жена ми е луда!

Драматичен театър Сава Огнянов Голяма сцена
19:00

Албена

Драматичен театър Рачо Стоянов, гр. Габрово
19:30

Скъпа Елена Сергеевна

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:30

Заешка дупка

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Бясна, кривогледа и лакома

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Скъпа Елена Сергеевна

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:30

Заешка дупка

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Бясна, кривогледа и лакома

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
21:00

Пиеса за умиране

Театрална работилница Сфумато
21:00

Пиеса за умиране

Театрална работилница Сфумато

четвъртък, 24.04.2014

19:00

Човекоядката

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Вятърът в тополите

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Госпожа министершата

Театър София Голяма сцена
19:00

Йерма

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Самотни персонажи

Театрална работилница Сфумато
19:00

Тестостерон

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Свобода в Бремен. Госпожа Геше Готфрид

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Кажи си думата

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Последният янки

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Carmen – Collection

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Вграждане

Държавен куклен театър – Пловдив
19:00

Глас

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Вип

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Момчето от последния чин

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Човекоядката

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Вятърът в тополите

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Госпожа министершата

Театър София Голяма сцена
19:00

Йерма

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Самотни персонажи

Театрална работилница Сфумато
19:00

Тестостерон

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Свобода в Бремен. Госпожа Геше Готфрид

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Кажи си думата

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Последният янки

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Carmen – Collection

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Вграждане

Държавен куклен театър – Пловдив
19:00

Глас

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Вип

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Глупаци

Драматичен театър Стоян Бъчваров Сцена филиал
19:00

Сънят на смешния човек

Театър Българан, гр. Варна
19:00

Момчето от последния чин

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:30

Живак

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:30

Хората от Оз

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Златният телец

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Живак

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:30

Хората от Оз

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Златният телец

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Деволюция

Ателие 313

петък, 25.04.2014

19:00

Човекоядката

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Ла

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Скачай!

Театър София Голяма сцена
19:00

Да разлаем кучетата

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Ателие Нахлуване

Театрална работилница Сфумато
19:00

Херкулес и Авгиевите обори

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Всичко ни е наред

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Дуелът

Камерен театър Възраждане
19:00

Музиката в моите ръце

Учебен Куклен Театър НАТФИЗ
19:00

Горката Франция

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Виенска кръв

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Възгледите на един учител за всеобщата просвета

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Чиста къща

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Диагноза: Едит Пиаф

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Човекоядката

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Ла

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Скачай!

Театър София Голяма сцена
19:00

Да разлаем кучетата

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Ателие Нахлуване

Театрална работилница Сфумато
19:00

Херкулес и Авгиевите обори

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Всичко ни е наред

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Дуелът

Камерен театър Възраждане
19:00

Музиката в моите ръце

Учебен Куклен Театър НАТФИЗ
19:00

Горката Франция

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Виенска кръв

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Възгледите на един учител за всеобщата просвета

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Чиста къща

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Оскар

Драматичен театър Стоян Бъчваров Сцена филиал
19:00

Помощ, жена ми е луда!

Театър Българан, гр. Варна
19:00

Диагноза: Едит Пиаф

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:30

Симулатор за чифтосване

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Еснафска сватба

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена 47
19:30

Арт

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Симулатор за чифтосване

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Еснафска сватба

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена 47
19:30

Арт

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
20:00

Стари времена

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена A 610
20:00

Стари времена

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена A 610

събота, 26.04.2014

10:30

Котаракът в чизми

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
10:30

Аладин и вълшебната лампа

Столичен Куклен Театър бул. Янко Сакъзов
10:30

Мързеливата пчеличка

Държавен куклен театър – Пловдив
10:30

Котаракът в чизми

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
10:30

Аладин и вълшебната лампа

Столичен Куклен Театър бул. Янко Сакъзов
10:30

Мързеливата пчеличка

Държавен куклен театър – Пловдив
11:00

Ян Бибиян

Театър София Голяма сцена
11:00

Пинокио

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
11:00

Макс и Мориц

Камерен театър Възраждане
11:00

Приказка за елфи

Учебен Куклен Театър НАТФИЗ
11:00

Аладин

Държавен музикален и балетен център - София
11:00

Ян Бибиян

Театър София Голяма сцена
11:00

Пинокио

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
11:00

Макс и Мориц

Камерен театър Възраждане
11:00

Приказка за елфи

Учебен Куклен Театър НАТФИЗ
11:00

Аладин

Държавен музикален и балетен център - София
11:00

Трите прасенца

Ателие 313
16:30

В лунната стая

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
16:30

В лунната стая

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
18:00

Андерсенови приказки

Театрална работилница Сфумато
18:00

Андерсенови приказки

Театрална работилница Сфумато
19:00

Аз, Сизиф

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Покана за вечеря

Театър София зала 49
19:00

Завещанието на целомъдрения женкар

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Полет над кукувиче гнездо

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Табу

Камерен театър Възраждане
19:00

Магьосникът от Оз

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Графиня Марица

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Аз, Сизиф

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Покана за вечеря

Театър София зала 49
19:00

Завещанието на целомъдрения женкар

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Полет над кукувиче гнездо

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Табу

Камерен театър Възраждане
19:00

Магьосникът от Оз

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Графиня Марица

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Паметта на водата

Драматичен театър Стоян Бъчваров Сцена филиал
19:00

Ритъм енд блус

Държавен театър Гео Милев зала опера
19:30

Вечерен акт

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Любов

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
19:30

На другата сутрин

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

ХаХаХа 99 импро

Държавен куклен театър – Пловдив
19:30

Вечерен акт

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Любов

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
19:30

На другата сутрин

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

ХаХаХа 99 импро

Държавен куклен театър – Пловдив

неделя, 27.04.2014

10:30

Принцесите и змеят

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
10:30

Аладин и вълшебната лампа

Столичен Куклен Театър бул. Янко Сакъзов
10:30

Патето Жълтурко

Държавен куклен театър – Пловдив
10:30

Принцесите и змеят

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
10:30

Аладин и вълшебната лампа

Столичен Куклен Театър бул. Янко Сакъзов
10:30

Патето Жълтурко

Държавен куклен театър – Пловдив
11:00

Островът на съкровищата

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
11:00

Червената шапчица

Камерен театър Възраждане
11:00

Островът на съкровищата

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
11:00

Червената шапчица

Камерен театър Възраждане
11:00

Машината Ян Бибиян

Ателие 313
11:30

Барон Мюнхаузен

Театър 199 Валентин Стойчев
11:30

Барон Мюнхаузен

Театър 199 Валентин Стойчев
15:00

Duende

Театър 199 Валентин Стойчев
15:00

Duende

Театър 199 Валентин Стойчев
19:00

Заминавам

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Декамерон

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Хъшове

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Всичко ни е наред

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Ало, ало

Камерен театър Възраждане
19:00

Госпожа Стихийно бедствие

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Заминавам

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Декамерон

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Хъшове

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Всичко ни е наред

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Ало, ало

Камерен театър Възраждане
19:00

Госпожа Стихийно бедствие

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Сънят на смешния човек

Драматичен театър Сава Огнянов Голяма сцена
19:00

За Господ - забранено!

Драматично-куклен театър Иван Димов - Хасково
19:30

Дуети

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Спанак с картофи

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Дуети

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Спанак с картофи

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена

понеделник, 28.04.2014

19:00

Човекоядката

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Швейк

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Презрението

Театрална работилница Сфумато
19:00

Ревизор

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Да се провреш под дъгата

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Великият инквизитор

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Истанбулска история

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Майстори

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Човекоядката

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Швейк

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Презрението

Театрална работилница Сфумато
19:00

Ревизор

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Да се провреш под дъгата

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Великият инквизитор

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Истанбулска история

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Измяна

Драматичен театър Стоян Бъчваров Сцена филиал
19:00

Майстори

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Далавера за леваци

Държавен театър Гео Милев Голяма сцена
19:00

За секса, политиката и други проЗташки неща

Държавен театър Гео Милев Голяма сцена
19:30

Пухеният

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Любов

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
19:30

Спанак с картофи

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена
19:30

Пухеният

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Любов

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
19:30

Спанак с картофи

Държавен сатиричен театър Алеко Константинов голяма сцена

вторник, 29.04.2014

09:30

Патето Жълтурко

Държавен куклен театър – Пловдив
09:30

Патето Жълтурко

Държавен куклен театър – Пловдив
18:00

Епопея на забравените

Драматично-куклен театър Иван Димов - Хасково
19:00

Недоразбраната цивилизация

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Нордост

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Тирамису

Театър София Голяма сцена
19:00

Господин Балкански

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Последни поръчки

Театър Българска Армия СЦЕНА – КЛУБ
19:00

Жюли, Жан и Кристин

Театрална работилница Сфумато
19:00

Жената с главно М

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:00

Животът е прекрасен

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Крадецът на праскови

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Стъклена приказка

Учебен театър при НАТФИЗ Голяма сцена
19:00

Перфектно престъпление или представление

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Буре барут

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Аладин

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Есенна соната

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Човекоядката

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Недоразбраната цивилизация

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Нордост

Младежки театър Николай Бинев Камерна сцена
19:00

Тирамису

Театър София Голяма сцена
19:00

Господин Балкански

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Последни поръчки

Театър Българска Армия СЦЕНА – КЛУБ
19:00

Жюли, Жан и Кристин

Театрална работилница Сфумато
19:00

Жената с главно М

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:00

Животът е прекрасен

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Крадецът на праскови

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Стъклена приказка

Учебен театър при НАТФИЗ Голяма сцена
19:00

Перфектно престъпление или представление

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Буре барут

Открита сцена Сълза и смях
19:00

Аладин

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Есенна соната

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Ревизор

Драматичен театър Стоян Бъчваров Основна сцена
19:00

Бурунданга

Драматичен театър Стоян Бъчваров Сцена филиал
19:00

Мъжът на жена ми

Театър Българан, гр. Варна
19:00

Човекоядката

Драматичен театър Адриана Будевска, гр. Бургас
19:00

Албена

Държавен театър Гео Милев Голяма сцена
19:00

То беше чучулига, Жулиета

Драматичен театър Рачо Стоянов, гр. Габрово
19:30

Колко е важно да бъдеш сериозен

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:30

Каквото направи дядо…

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Анатол

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена 47
19:30

Контрабасът

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
19:30

Колко е важно да бъдеш сериозен

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:30

Каквото направи дядо…

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Анатол

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена 47
19:30

Контрабасът

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
20:00

Стари времена

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена A 610
20:00

Стари времена

Учебен театър при НАТФИЗ Сцена A 610

сряда, 30.04.2014

10:00

Бебешка пиеса

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
10:00

Бебешка пиеса

Столичен Куклен Театър Салон Гурко
19:00

Скъперникът

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Ревизор

Театър София Голяма сцена
19:00

Някои го предпочитат...

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Железният светилник

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Между празниците

Театрална работилница Сфумато
19:00

Животът е прекрасен

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Аз плащам

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Грехът Златил

Учебен театър при НАТФИЗ Голяма сцена
19:00

Аладин

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Ла

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Възвишение

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Скъперникът

Малък градски театър “Зад канала”
19:00

Ревизор

Театър София Голяма сцена
19:00

Някои го предпочитат...

Младежки театър Николай Бинев Голяма сцена
19:00

Железният светилник

Театър Българска Армия Голяма сцена
19:00

Между празниците

Театрална работилница Сфумато
19:00

Животът е прекрасен

Народен театър Иван Вазов Голяма сцена
19:00

Аз плащам

Народен театър Иван Вазов Камерна сцена
19:00

Грехът Златил

Учебен театър при НАТФИЗ Голяма сцена
19:00

Аладин

Държавен музикален и балетен център - София
19:00

Ла

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Възвишение

Драматичен театър Николай О. Масалитинов, гр. Пловдив
19:00

Канкун

Драматичен театър Стоян Бъчваров Сцена филиал
19:00

Дневникът на един луд

Драматично-куклен театър Иван Димов - Хасково
19:30

Уилям Шекспир - пълни съчинения

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Търси се стар клоун

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж
19:30

Уилям Шекспир - пълни съчинения

Театър 199 Валентин Стойчев
19:30

Търси се стар клоун

Народен театър Иван Вазов Сцена IV етаж

вторник, 06.05.2014

19:00

Отблизо

Камерен театър Възраждане

Икономика

Продажбите на нови коли с ръст

Свят

Най-хубавата професия в САЩ е математик

България

1 загинал и 25 ранени в катастрофи

Свят

Трус със сила 6,9 в Папуа-Нова Гвинея

Партньори: Slava.bg |  Намери и купи |  Имоти |  Работа |  Автомобили |  bgstuff.net |  Хамали

Последно обновяване 20 април, 2014 23:49 ч.

Development PIMDESIGN